طراحی سایت شرکتی

خدمات سایت شرکتی

امروزه با توجه به نرخ رشد تعداد کاربران اینترنت و رقابت شدید در تجارت و فروش ، به جرأت میتوان گفت که داشتن یک وبسایت حرفه ای،جزء نیازهای اساسی شرکتها محسوب می گردد و یکی از بهترین و سریع ترین راه های معرفی خدمات و محصولات یک شرکت می باشد.وبسایت هر مجموعه ،معرف وجهه کاری و اعتبار آن مجموعه می باشد. در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردها طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد.

ویژگی ها و امکانات مهم در طراحی سایت شرکتی

رعایت اصول طراحی رابط کاربری و استانداردهای گرافیکی در طراحی سایت شرکتی بسیار اهمیت دارد. در واقع می توان گفت، امکانات و بخش بندی های مختلف وب سایت، می بایست در چیدمانی اصولی و با طرح و رنگی کاربرپسند، پیاده سازی شود.

قالب رسپانسیو و واکنشگرا

قالب رسپانسیو و واکنشگرا

وب سایت شما باید از طریق تلفن همراه و ابعاد مختلف صفحه نمایش بخوبی مشاهده شود و متناسب با هر ابعادی ، تغییر شکل دهد . پیشنهاد می شود در سفارش طراحی وب سایت شرکتی خود حتما رسپانسیو بودن سایت را مد نظر قرار دهید تا وب سایت شما کاربران موبایل خود را از دست ندهد .

وب سایت چند زبانه

وب سایت چند زبانه

در عصرتکنولوژی فروش محلی بی معناست و گستره مشتریان تا آن سوی مرزها نیز پیش می رود به همین دلیل نیاز است خدمات و محصولات خود را به سایر زبان ها ارائه کنید تا مشتریان خارجی خود را از دست ندهید . معمولا در کشور ما زبان های عربی و انگلیسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند .

معرفی کانال های ارتباطی

معرفی کانال های ارتباطی

بسته به اینکه مشتریان شما از چه قشری هستند می توانید راه های ارتباطی مختلفی نظیر تلفن ، موبایل ، فکس ، ایمیل ، پیامک ، شبکه های اجتماعی و غیره را مورد استفاده قرار دهید . پیشنهاد می شود از تمامی کانال های ارتباطی موجود استفاده کنید تا حتی یک مشتری را از دست ندهید .

معرفی محصولات و خدمات

معرفی محصولات و خدمات

یکی از بخش های مهم وهدف از راه اندازی سایت این است که محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کنید.ارائه تصاویر و ویدئوهای مختلف ، نوشتن مقالات متعدد و مرتبط با کسب و کار خود ، معرفی همکاران و غیره می تواند اعتبار شما را نزد مشتریان بیش از پیش بهبود بخشد .

آمار بازدید و آنالیز پیشرفته

آمار بازدید و آنالیز پیشرفته

استقبال کاربران از موضوع یا صفحه ای خاص و یا بالعکس عدم اشتیاق آنها در مشاهده خدمات و محصولات شما نشانگر تصمیمات اشتباه در طراحی سایت ، معرفی محصولات و غیره خواهد بود که شما با آنالیز پیشرفته سایت قادر به بررسی و رفع مشکلات این گونه خواهید بود .

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

SEO به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر است . هر چقدر سایت شما برای موتورهای جستجوگر شفاف تر و خواناتر باشد محصولات ، مقالات و خدمات شما در رتبه های بالاتر موتورهای جستجوگر قرار خواهد گرفت و در نتیجه کاربران بیشتری را پذیرا خواهید بود .

طراحی سایت با قیمت مناسب
دنبال سایت ساز شرکتی با قیمت مناسب هستی؟