سوالات متداول

سوالات متداول


سئوالات متداول که در ادامه به آن میپردازیم شامل سئوال های کاربران میباشد که سعی بر آن داشتیم تا مرجعی کامل و قابل دسترس رابرای شما فراهم کنیم. اگر سوال شما در این مجموعه نیست، لطفا از فرم ارسال درخواست استفاده کنید یا با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

مدت زمان طراحی سایت کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

بله، میهن وب دیزاین تمام استانداردهای طراحی وب سایت و تگ‌های سئو را در طراحی‌های خود رعایت می‌کند.

بله تمام سایت‌های طراحی شده توسط میهن وب دیزاین تا 1 ماه گارانتی و پشتیبانی رایگان دارند و پس از این مدت در صورت تمایل کارفرما قراردادهای یک ساله جهت پشتیبانی منعقد می‌شود که هزینه آن هم ناچیز است.

بله، تمام مراحل طراحی زیر نظر کارفرما انجام می‌شود.

بله، یکی از مهمترین ویژگی‌های میهن وب دیزاین طراحی همان سایتی می‌باشد که در ذهن شماست.

هزینه طراحی یکبار و فقط در زمان طراحی سایت پرداخت می‌شود، اما هزینه هاست و دامنه باید به طور سالیانه تمدید شود که هزینه آن ناچیز است.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باعث متمایز شدن میهن وب دیزاین با دیگر شرکت‌های طراحی سایت می‌شود، نداشتن بسته‌های طراحی سایت است که این کار برای کارفرما بسیار مقرون به صرفه می‌باشد به طوری که فقط و فقط هزینه امکاناتی که نیاز دارد را می‌پردازد نه هزینه امکانات اضافه‌ای که نیاز ندارد و این امر باعث کاهش مقدار قابل توجهی در هزینه‌ها می‌شود.

مشاوره کاملا رایگان می‌باشد.

بله در مناسبت‌ها و زمان‌های خاص مشتریان ما می‌توانند تا 25% از تخفیف بهره‌مند گردند.

بله، پس از پایان طراحی طی یک جلسه تمام مطالب مورد نیاز به کارفرما آموزش داده می‌شود.

خیر، شما حتی بدون داشتن علم کامپیوتر هم می‌توانید به راحتی وب سایت‌هایی طراحی شده توسط میهن وب دیزاین را مدیریت کنید.

40% از کل هزینه طراحی در زمان عقد قرارداد و مابقی آن پس از اتمام کار و تحویل سایت دریافت می‌شود. کارفرما می‌تواند نقدا یا از طریق پرداخت آنلاین یا واریز به حساب بانکی هزینه را پرداخت کند.

میهن وب دیزاین برای اطمینان خاطر هرچه بیشتر کارفرما قبل از دریافت وجه و آغاز طراحی قراردادی با کارفرما منعقد می‌نماید که یک نسخه از آن تا پایان مدت گارانتی سایت نزد کارفرما می‌ماند.

شما می‌توانید با یکی از سه روش زیر طراحی سایت خود را سفارش دهید: حضور در دفتر میهن وب دیزاین (لطفا قبل از حضور ، جهت هماهنگی با شماره تماس 3413-013 داخلی 139 تماس حاصل فرمایید) انجام مراحل ثبت سفارش در سایت میهن وب دیزاین تماس با میهن وب دیزاین