طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی لزوما به طراحی گفته می شود که نه تنها ظاهر گرافیکی وب سایت بلکه امکانات و محتوا وب سایت بصورت کاملا سفارشی و اختصاصی طراحی و برنامه نویسی شده است و همچنین تمامی المان های گرافیکی وب سایت بصورت کاملا سفارشی با توجه به نیاز و خواسته ی مشتری ساخته شده است.

مزایای وب سایت اختصاصی

دارا بودن یک قالب اختصاصی با طراحی از صفر تا صد با توجه به نیاز شما میتواند عامل بزرگی برای کمک به رشد کسب و کار شما باشد. قالب اختصاصی نسبت به قالب آماده دارای مزایای بیشتری است .اگر بخواهیم مزایای استفاده از وب سایت اختصاصی را در قالب چند مورد بیان کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

امنیت بالا

امنیت بالا

برخلاف قالب های آماده که کد های آن ها در دسترس همه قرار دارد ، کدهای وب سایت شما فقط در دست شماست و همچنین باگ قابل ملاحظه ای در آن دیده نمی شود.

سازگار با برندسازی

سازگار با برند سازی

در قالب اختصاصی علاوه بر لوگو و رنگ سازمانی ویژه ، می توانید خلاقیت هایی را پیاده سازی کنید که در هیچ یک از قالب های آماده آن ها را پیدا نخواهید کرد.

بهینه و سبک

بهینه و سبک

بهینه سازی از نظر موتورجستجو، وجود کد های داده های ساختاری ، نبود فایل های اضافی در پروژه از دیگر مزایای قالب اختصاصی در طراحی سایت می باشد.

انعطاف پذیری بالا

انعطاف پذیری بالا

در طراحی سایت اختصاصی اگر در آینده بخواهید که امکاناتی رابه سایتتان بیفزایید و یا ظاهر آن را تغییر دهید ، این امربه راحتی برای طراحان قابل انجام خواهد بود

مطابق با سلیقه مشتری
مطابق با سلیقه مشتری

شما به صورت کامل می توانید هر آن چه که از سایت خود به لحاظ ظاهر گرافیکی سایت و امکانات آن انتظار دارید در طراحی اختصاصی پیاده سازی کنید.

ثبت سفارش

همین حالا سفارش خودتو ثبت کن !