قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


تعاریف

1-1 میهن وب دیزاین: برند تجاری طراحی و توسعه شرکت ارتباطات نت میهن

1-2 مشترک: کاربری که عضو میهن وب دیزاین است و سفارش فعال در ناحیه کاربری میهن وب دیزاین دارد.

قوانین اصلی

2-1 ایجاد چند اکانت برای یک شخص یا شرکت تخلف است و میهن وب دیزاین اجازه عدم سرویس دهی به این مشترکین را دارد.

2-2 مشترک توافق می نماید از یک ایمیل کاربری معتبر استفاده نماید.

2-3 مشترک توافق می نماید اطلاعات کاربری خود را به اشخاص ثالت واگذار ننماید.

اطلاعات و حریم شخصی

3-1 مشخصات شخصی که توسط مشترک به میهن وب دیزاین ارائه می شود نزد میهن وب دیزاین محفوظ خواهد بود .

3-2 مشترک میبایست نهایت دقت را در نگهداری مشخصات کاربری خود در نظر بگیرد و در صورت ورود غیر مجاز و نفوذ به ناحیه کاربری که حتی ناشی از بی احتیاطی مشترک نباشد ، میهن وب دیزاین هیچگونه مسئولیتی را در خصوص هک و عواقب احتمالی نفوذ به سرورهای مشترک نمیپذیرد.

3-3میهن وب دیزاین مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده فی مابین مشترک و سرورهای خود ندارد.

تبصره 2- مشترک موظف است پس از اتمام پروژه کلیه رمز های وب سایت خود را تغییر دهد و کلیه مسئولیت های احتمالی عدم تغییر رمز با مشترک می باشد.

ارتباط با مشترک

4-1 روش ارتباطی قابل استناد میهن وب دیزاین با خریدار، آدرس ایمیل خریدار ، تماس با شماره 0133413 داخلی 139 و پاسخ به تیکت های پرتال پشتیبانی حساب کاربری ثبت شده خریدار در ناحیه کاربری میهن وب دیزاین خواهد بود.

قوانین مالی

5-1 میهن وب دیزاین در هر زمان اجازه افزایش قیمت خدمات خود را دارد و پرداخت کاربر به منزله ی تایید نرخ خدمات دریافتی است

5-2 امکان برگشت هزینه پس از شروع سفارش در میهن وب دیزاین وجود ندارد.

5-3 در صورت عدم پرداخت هزینه در سر رسید قرارداد ، پروژه متوقف می شود و میهن وب دیزاین اجازه فسخ سرویس دهی را دارد.

گارانتی

6-1 به دلیل متن باز بودن پروژه ها ، میهن وب دیزاین هیچ گونه مسئولیتی نسبت به بروزرسانی ها و تغییرات آینده قبول نمی کند و در صورت اتمام زمان پشتیبانی هیچ گونه خدماتی بصورت رایگان انجام نمی شود.

تبصره 1 - پس از اعلام مشکل ، میهن وب دیزاین به نرخ روز برآورد هزینه کرده و درصورت توافق مشکل برطرف خواهد شد.

سقف تعهدات

7-1 میهن وب دیزاین هیچگونه مسئولیت و تعهد مادی یا معنوی خارج از آنچه که در قرارداد فی مابین خود و مشترک دارد را نمی پذیرد و مشترک می پذیرد که حق و اجازه شکایت در خصوص خدمات دهی ، امنیت حساب کاربری و یا هر مورد دیگری که خارج از قرارداد فوق الذکر باشد را ندارد و نخواهد داشت.

7-2سقف تعهدات مادی و معنوی میهن وب دیزاین در هیچ شرایطی بیش از مبلغ پرداختی مشترک بابت سفارش "نمی باشد".

فورس ماژور

8-1 در مواردي که به علل ناشي از جنگ (اعم از اعلام شده يا نشده)، انقلاب‌ها و اعتصاب‌هاي عمومي ، شيوع بيماري‌هاي واگيردار ، زلزله ، سيل و طغيان‌هاي غير عادي‌ ،‌آتش‌سوزي‌هاي دامنه دار و مهار نشدني، طوفان و قطع سراسری اینترنت( بین الملل ویا داخلی) که رفع آن ها خارج از حيطه توانايي و اقتدار طرفين قرارداد باشد به شکلی که انجام بخشي از قرارداد و يا تمام آن غيرممكن گردد، در صورت فسخ قرارداد هيچ يك از طرفين حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبيل تسويه حساب با توافق طرفين صورت مي گيرد.

تغییرات در قوانین

9-1 میهن وب دیزاین این اجازه را دارد که در هر زمان اقدام به تغییر یا اضافه نمودن بند به این قوانین نماید مشترک موظف است هر چند مدت یکبار بند های این بخش را از لحاظ تغییرات احتمالی بررسی نماید.

نحوه پذیرش قوانین

مشترک با درج علامت تیک در کادر مربع/مستطیل صفحه سفارش و عضویت،کلیه مواد قوانین فوق الذکر را پذیرفته و ضرورتی به امضاء قوانین نمیباشد. میهن وب دیزاین نیز در قبال سفارش مشترک، متعهد به این قوانین در صورت عدم نفی مواد قرارداد فی مابین خود و مشترک می باشد.